Novinky

Jsme plnohodnotným členem Sdružení pro hru a hračku

Společnost EBOO s.r.o. se 6.6.2022 v rámci působnosti v oboru hraček a her (projekt HRACKYzCECH.cz) stala plnohodnotným členem Sružení pro hračku a hru.

Sdružení pro hračku a hru, z.s.  je samostatným právním subjektem působícím na území České republiky od roku 1990 jehož posláním je spojovat individuální a skupinové odborné zájmy k řešení problematiky hry a hračky, její tvorby a užití.
Nedílnou součástí mise Sdružení je podporovat výrobce a prodejce kvalitních českých hraček sdílením informací, vzájemnou spoluprací a propagací v České republice a zahraničí a rozšiřovat povědomí o kvalitě a bezpečnosti hraček v oblasti výroby, prodeje a směrem k široké veřejnosti.

Obchod HRACKYzCECH.cz otevřel pro zákazníky

Vážení přátelé kvalitních hraček a her!

Právě jsme pro vás otevřeli obchod HRAČKYzČECH.ca spustili tak prodej hraček s rodokmenem, garantujícím dobrý původ a kvalitu. Nabídka našeho obchodu není konečná, stále pracujeme na doplnění a rozšíření zboží, abychom vám zprostředkovali bohatou nabídku.

Dáváme si záležet, aby hračky v naší nabídce byly především z naší domoviny a rádi doplňujeme nabídku nejen ze zemí "Československa", ale celé Evropské Unie. Záleží nám na tom, abychom se vyhýbali záplavě produktů z třetích zemí a těší nás, že to nejhezčí můžeme nalézt právě u nás doma a vám takto pro radost zprostředkovat!

S internetovým prodejem máme již zkušenosti od roku 2010. "Hračky z Čech" jsou náš nový, mladší projekt, který nás baví stejně tak, jako naše další projekty.

Těšíme se na Vás!

Ovce-Kosik-na-klicek

 Za společnost EBOO s.r.o., zakladatel, Petr Kužel